Reakcja kibiców z Czerwionki-Leszczyn

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" zwróciło się do burmistrza Czerwionki-Leszczyn w imieniu mieszkańców tego miasta, którzy kibicują Górnikowi Zabrze. Otóż w ostatnim czasie, na ręce Stowarzyszenia spłynęło wiele uwag odnośnie tego, że miasto Czerwionka-Leszczyny reklamowało się na stadionie Ruchu Chorzów przy ulicy Cichej. 

"Burmistrz Miasta Czerwionka-Leszczyny
Wiesław Janiszewski
ul. Parkowa 9
44-230 Czerwionka-Leszczyny

Szanowny Panie Burmistrzu,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" zwraca się do Pana w imieniu mieszkańców Czerwionki-Leszczyny, którzy kibicują Górnikowi Zabrze. Otóż w ostatnim czasie, na nasze ręce spłynęło wiele skarg odnośnie tego, że miasto Czerwionka-Leszczyny reklamowało się na stadionie Ruchu Chorzów przy ulicy Cichej. Kibice zabrzańskiego Górnika, których w Czerwionce-Leszczynach jest bardzo wielu, są oburzeni całą sytuacją i pytają, dlaczego ich miasto zdecydowało się na promocję w Chorzowie na stadionie Ruchu, a nie na przykład w Rybniku, czy też Zabrzu? Dlaczego miasto, którego niemal wszyscy kibice piłkarscy sympatyzują z Górnikiem Zabrze, wybrało promocję na stadionie Ruch Chorzów. Jest to o tyle dziwne i zastanawiające, że mnóstwo jego mieszkańców jeździ regularnie na mecze przy ulicy Roosevelta w Zabrzu, a drużyna Górnika Zabrze nie raz już gościła na stadionach w Czerwionce-Leszczynach rozgrywając spotkania z miejscowym KS 23 Górnik Czerwionka, czy też Piastem Leszczyny. Piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili także szkołę w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy Furgoła. Mamy nadzieję, że przy kolejnych akcjach promocji miasta wszystkie te czynnik zostaną wzięte pod uwagę.

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"


źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online