Przybylski: Górnik będzie groźny

Górnik Zabrze przegrał 0:2 z Polonią Warszawa, ale w klubie z Roosevelta nie spuszczają głów. Pomocnik "Trójkolorowych", Mariusz Przybylski, twierdzi, że czternastokrotni mistrzowie Polski będą groźni w tym sezonie dla każdego rywala. 

- Górnikowi nie udał się pierwszy mecz po powrocie do Ekstraklasy, ale wasza gra momentami mogła się podobać.
- Zagraliśmy całkiem nieźle, ale nie wykorzystaliśmy sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Polonia stworzyła sobie jedną i to praktycznie niestuprocentową okazję. Wrzutka, nasz błąd w ustawieniu i strzelili nam bramkę. To ustawiło spotkanie. Grając na własnym boisku, powinniśmy mecze wygrywać.

- Jakie wnioski na kolejne spotkania możecie wyciągnąć z inauguracyjnej porażki?
- Takie, że musimy walczyć. Mamy przed sobą dwa ciężkie wyjazdy (z Zagłębiem Lubin i Arką Gdynia - dop. red.) i musimy zdobyć punkty na boisku przeciwnika. Nie pozostaje nam nic innego.

- Górnik po powrocie do Ekstraklasy to rywal, z którym każdy musi się liczyć?
- Dokładnie. Ta przegrana to był wypadek przy pracy. Polonia nie stworzyła sobie super "setek" i nie zasłużyła na to zwycięstwo. Będziemy groźni nie tylko u siebie.

- Ale rewolucja kadrowa zawsze wymaga sporo czasu na zgranie drużyny...
- Rotacja w składzie jest. A co do zgrania, to cały czas nad tym pracujemy. Czasu nie mieliśmy na to zbyt wiele, ale z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online