Górnik Zabrze: Możesz kupić akcje klubu legendy!

Chciałbyś kupić akcje Górnika Zabrze? Właśnie nadarza się okazja!
W ciągu dwóch najbliższych miesięcy w sprzedaży powinny się pojawić akcje Górnika Zabrze SSA. Swoją część akcji sprzedaje bowiem firma Polskie Liny i Druty Polind, która niegdyś była właścicielem klubu. Obecnie w posiadaniu syndyka masy upadłościowej jest pakiet 9200 akcji, co stanowi 3,2 procent całego kapitału. - Pracujemy nad regulaminem sprzedaży akcji. W ciągu miesiąca powinno ukazać się w prasie ogłoszenie w tej sprawie - informuje Marek Płachetko, syndyk masy upadłościowej Polindu.
Przed pięciu laty 9200 akcji oznaczało 87-procentowy pakiet. Po wielokrotnym podwyższaniu kapitału wartość akcji mocno spadła. Jeśli nie znajdzie się chętny do wzięcia całego pakietu, wtedy całość zostanie podzielona na mniejsze pakiety.
Według nieoficjalnych informacji cały pakiet będzie kosztował około 1,2 mln złotych. Cena pojedynczej akcji wyniesie ok. 120 złotych.

źródło: Gazeta Wyborcza KatowiceRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]