Karnet dla Podolskiego

Nie jest tajemnicą, że Górnik mocno ograniczył rozdawanie karnetów na mecze grane przy Roosevelta. Pracownicy klubu nie dostaną ich za darmo wcale, niewiele osób dostanie też wejściówki na lożę VIP. - Mniej więcej 20 procent tych wejściówek będzie rozdana. Nie liczę naszych sponsorów, płacących na klub określone kwoty - twierdzi dyrektor ds. marketingu, Krzysztof Maj. - Karnety dostaną nasi byli piłkarze, którzy byli wielkimi gwiazdami futbolu przed laty. To między innymi panowie Kowalski, Kostka, Anczok, Latocha i Banaś. Większość z nich jest na każdym meczu Górnika, są z klubem na dobre i na złe - dodaje Maj.
Co ciekawe, Górnik przyznał karnety VIP dwóm sportowcom, którzy deklarują, że są kibicami klubu z Zabrza. To Adam Małysz i Lukas Podolski. Pytanie, czy uda im się pojawić w sezonie na stadionie? Dodajmy, że koszt wejścia na lożę wynosi 2 tysiące. Na jedną rundę. Górnikowi udało się na razie sprzedać trzydzieści takich karnetów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]