Lubański będzie pracował w Górniku?

To już przesądzone. Po wielu latach pracy na Zachodzie legenda polskiej piłki Włodzimierz Lubański wraca do kraju. Na brak ofert były świetny reprezentant biało-czerwonych nie może narzekać.
Lubański przebywa obecnie w Republice Południowej Afryki, gdzie komentuje mecze dla TVP. Po zakończeniu mistrzostw ma wrócić nie do Belgii, gdzie w ostatnim czasie pracował, ale do Polski. - Z Lokeren, gdzie byłem ostatnio drugim trenerem, skończył mi się kontrakt. W tej sytuacji wracam do kraju. Co będę robił i w jakiej roli? Za wcześnie jeszcze na konkrety. Powiem tylko, że propozycji nie brakuje - zdradza.
Niewykluczone, że Lubański ponowni wróci na stare śmieci do Górnika Zabrze. - Faktycznie rozmawiałem w Warszawie z panem Michaelem Muellerem (szef Rady Nadzorczej zabrzańskiego klubu - przy. red.). Są też jednak inne oferty, jak choćby przy projekcie związanym z Euro 2012. Najbliższa przyszłość pokaże, gdzie będę pracował - tłumaczy Lubański.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]