Wypowiedzi trenerów po sparingu Sandecja - Górnik

W środę w Waksmundzie koło Nowego Targu piłkarze pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz zremisowali w sparingowym meczu z będącym już w ekstraklasie Górnikiem Zabrze 1:1 (1:1).
Trener Górnika Adam Nawałka nie był w pełni zadowolony z gry swoich podopiecznych. "Sporo błędów technicznych i strategicznych. Praca na tym etapie nie jest łatwa, ponieważ budujemy drużynę. Mamy 12 nowych zawodników, kończymy ciężkie treningowym zgrupowanie w Zakopanem. Dzisiejszy sparing oceniam jednak jako bardzo pożyteczny, bo z dobrym przeciwnikiem".
Zadowolenia nie krył trener Sandecji Dariusz Wójtowicz. "Mimo trudnego przeciwnika i kilkudniowych ciężkich treningów gra była dobra. Dynamika i szybkość nie zawiodły, bardzo poprawna była też gra w założeniach taktycznych. Jestem naprawdę zadowolony" - podsumował środowy mecz.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]