Jarka krok od Ruchu Radzionków

Dawid Jarka chce dalej grać w Ruchu Radzionków i już wkrótce powinien oficjalnie zostać piłkarzem beniaminka I ligi. Górnik Zabrze i Ruch Radzionków już się porozumiały. - Dobrze się czuje w Radzionkowie - mówi Jarka.
Kiedy w zimie przechodził z Górnika Zabrze do Ruchu Radzionków, mogło się wydawać, że to tylko krótkotrwała przygoda, z korzyścią dla obu stron. Dawid Jarka miał się odbudować piłkarsko po kontuzji. Żółto-czarni z kolei liczyli, że jego parę bramek przyda się w drodze do I ligi. Obie strony w czerwcu „podsumowały ułamki” i wyszło na to, że... współpracę warto kontynuować. Radzionkowianie muszą jednak teraz znaleźć (niemałe) pieniądze na wykupienie napastnika z Zabrza. I jeszcze na kontrakt dla zawodnika... - Bez przesady. Na pewno nie zażądam pensji, która stworzy jakiś komin płacowy w klubie - śmieje się Dawid Jarka. - Po prostu dobrze się czuję w Radzionkowie i chciałbym tu zostać. Wiem, że kluby porozumiały się w sprawie odstępnego. Z prezesem Ruchu muszę dogadać się najpóźniej do piątku, by zdążyć wsiąść do autobusu, którym drużyna pojedzie na obóz. Jeśli nie, pozostanie mi wrócić do Zabrza i spróbować powalczyć o miejsce w kadrze na ekstraklasę. Ale już dziś wiem, że to byłoby bardzo trudne. Dlatego nie myślę w ogóle o Górniku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]