Konrad Gołoś pojechał z Górnikiem na zgrupowanie do Zakopanego

Na pierwsze zgrupowanie, które dziś rozpocznie się w Zakopanem trener Adam Nawałka zabrał 28 zawodników Górnika Zabrze. Zaskoczeniem może być fakt, że w obozowej kadrze znalazł się Konrad Gołoś, który w sezonie 2007/2008 przebywał w Zabrzu na rocznym wypożyczeniu z Wisły Kraków. 

Z końcem czerwca "Gołemu" wygasł kontrakt z Wisłą Kraków i władze klubu nie zdecydowały się na przedłużenie umowy. Teraz 27-letni pomocnik pojechał wraz z Górnikiem Zabrze na pierwszy z dwóch obozów przygotowawczych. Do autobusu udajęcego się w kierunku Zakopanego wsiadło 28 zawodników, a w grupie tej nie ma Mariusza Gancarczyka, Michała Karwana i Marka Krotofila dla których trener nie widzi miejsca w pierwszym składzie. Można się więc spodziewać, że wymieniona trójka w najbliższym czasie będzie sobie szukała nowych klubów.
Zgrupowanie w Zakopanem potrwa do soboty (10 lipca), a w jego trakcie zostaną rozegrane dwa spotkania sparingowe: z Sandecją Nowy Sącz w środę oraz z LKS Nieciecza w sobotę.

Kadra na zgrupowanie Zakopanem:

Bramkarze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski, Adam Stachowiak.

Obrońcy: Adam Banaś, Michał Bemben, Mariusz Jop, Bartosz Kopacz, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Maciej Mańka, Michał Pazdan.

Pomocnicy: Vladimir Balat, Maciej Bębenek, Grzegorz Bonin, Konrad Cebula, Adam Danch, Piotr Gierczak, Konrad Gołoś, Michał Jonczyk, Mateusz Kantor, Aleksander Kwiek, Sebastian Leszczak, Mariusz Przybylski.

Napastnicy: Daniel Sikorski, Adrian Świątek, Robert Trznadel, Marcin Wodecki, Tomasz Zahorski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]