Bartosz Kopacz i Adam Stachowiak w Górniku

Bartosz Kopacz i Adam Stachowiak podpisali dzisiaj kontrakty z Górnikiem Zabrze. Ten pierwszy przez ostatnie pół roku grał w drugoligowym GKS-ie Jastrzębie. Stachowiak był w kadrze Odry Wodzisław Śląski.
23-letni Stachowiak występuje na pozycji bramkarza. Jest wychowankiem Olimpii Poznań. Później grał m.in. w Jagiellonii Białystok oraz Zawiszy Bydgoszcz (2). Przez ostatnie trzy i pół roku reprezentował barwy Odry Wodzisław Śląski. Z Górnikiem podpisał trzyletni kontrakt.
- Mam nadzieję, że dyspozycja Adama będzie wpływać na pozostałych kolegów z zespołu. Ostatnio zawodnik zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale wszystko jest już w porządku. Liczę, że poważnie powalczy o miejsce w bramce z Sebastianem Nowakiem, bo rywalizacja w bramce jest bardzo potrzebna - mówił Tomasz Wałdoch, dyrektor ds. sportowych Górnika.
18-letni Kopacz to środkowy obrońca, jest wychowankiem MOSiR-u Jastrzębie Zdrój. Wiosną 2010 zagrał w dwunastu meczach drugoligowego GKS-u Jastrzębie, w których zdobył dwa gole. Jest reprezentantem Polski do lat 18. Z zabrzańskim klubem związał się pięcioletnią umową.
- Górnik nie ściąga zawodników do Młodej Ekstraklasy. Tak było z Sebastianem Leszczakiem, Michałem Jonczykiem i tak jest również z Bartkiem Kopaczem - powiedział Łukasz Mazur, prezes Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]