Wotum zaufania kibiców dla prezesa Łukasza Mazura

80% głosujących w poprzedniej sondzie naszego serwisu nie tyle negatywnie oceniło pracę prezesa Górnika Jędrzeja Jędrycha, co okazało wotum nieufności dla nieskutecznego modelu zarządzania naszym klubem, który można skwitować określeniem - uczymy się na własnych błędach. Tak było na początku roku. 
Od tego czasu w Górniku zmieniono prezesa (1 marca 2010 r.), zmieniono także styl zarządzania klubem. W Zabrzu zatrudniono dyrektora sportowego (19 kwietnia 2010 r.), którym został były piłkarz Górnika, Tomasz Wałdoch. Górnik wrócił do Ekstraklasy, a nowy prezes "odstrzelił" zawodników nie spełniających oczekiwań. Zarządcy klubu postanowili także nie przepłacać za "wschodzące gwiazdy" - rozsądnie gospodaruję gotówką.

Wyniki sondy: Czy nowy, najmłodszy w historii prezes Górnika to właściwa osoba na właściwym miejscu?

- Tak, klubem powinien zarządzać prężny menadżer - 85% (6147 głosów)
- Nie, klubem powinien zarządzać "człowiek ze środowiska" - 15% (1115)

Łącznie oddano 7262 głosów. Sonda trwała od 6 marca 2010 roku.

Od dziś rozpoczynamy głosowanie w nowej sondzie, która znajduje się na głównej stronie naszego serwisu. Pytanie brzmi: Czy decyzja pozwalająca na odejście "za darmo" czwórki zawodników nie spełniających oczekiwań (Szczot, Strąk, Pitry, Gorawski) jest Twoim zdaniem słuszna? Zapraszamy do głosowania!

źródło: własne / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]