Skaba do Górnika?

Maleją szanse na pozostanie w Polonii Bytom Wojciecha Skaby. Bramkarz wróci wkrótce do Legii Warszawa, skąd został wypożyczony. Chęć jego pozyskania zgłasza jednak beniaminek z Zabrza.
26-letni Skaba ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Polonii. Nic dziwnego, że bytomscy działacze chcieliby wykupić go z Legii, której jest zawodnikiem. Skłonny do dalszej gry w Polonii jest także sam zawodnik. Wiele wskazuje jednak na to, że Skaba opuści siódmy klub ekstraklasy. - Sprawa jego transferu jest trudna do przeprowadzenia z przyczyn finansowych. To samo dotyczy także innego gracza Legii, którego widzielibyśmy u siebie, czyli Marcina Komorowskiego - przyznaje Damian Bartyla, prezes Polonii.
Skaba już szykuje się do powrotu do stolicy. - Nie dostałem jeszcze sygnału z Legii, jaką tam widzą dla mnie rolę. Postaram się jednak powalczyć o miejsce w jej składzie - zapowiada bramkarz. Jak dowiedziała się "Gazeta", jest całkiem możliwe, że Skaba zostanie jednak na Górnym Śląsku, choć już w innym klubie. Możliwość jego zatrudnienia sonduje bowiem Górnik Zabrze. - Konkretnej oferty nie mam, ale mój menedżer mi zasugerował, że jest taki temat - mówi Skaba.

źródło: Gazeta Wyborcza KatowiceRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]