Komunikat w sprawie kart identyfikacyjnych

Górnik Zabrze SSA i Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" pragną poinformować o rozpoczęciu nowej akcji informacyjnej mającej na celu uświadomienie kibiców o zmianach związanych z ustawą o imprezach masowych z 20 marca 2009 roku. 

W związku z nowymi wymogami, nasz klub został zobligowany do zmiany dystrybucji biletów oraz wprowadzenia systemu wejścia na stadion Górnika w nadchodzącym sezonie.

W nowych rozgrywkach wycofane z użytku zostaną bilety papierowe, a zastąpi je KARTA IDENTYFIKACYJNA, która w myśl ustawy posłuży jako identyfikator uczestnika imprezy.

Karta ta umożliwi wejście na stadion oraz doładowanie konta w punktach sprzedaży (co najmniej cztery w Zabrzu i cztery w wybranych fanklubach), ponadto w dniu meczu będą otwarte kasy tak, aby umożliwić kibicom doładowanie zakupionej wcześniej karty. Wprowadzenie kart ma związek z pełną identyfikacją uczestników imprezy masowej zgodnie z wymogami ustawy.

Do końca bieżącego miesiąca zostanie podana cena karty kibica, z wstępnych informacji wynika że cena karty nie przekroczy 8 złotych.

Druga znacząca zmiana to system wejścia na stadion. Wszystkie wejścia zostaną wyposażone w bramofurty - urządzenia o zasadzie działania kołowrotu, które jak wiadomo charakteryzują się określoną przepustowością.

Dlatego już teraz, informacyjnie zwracamy się z prośbą do wszystkich sympatyków Górnika Zabrze o przychodzenie na mecze Górnika rozgrywane przy ulicy Roosevelta 81 wcześniej niż zwykle, najlepiej półtorej lub dwie godziny przed meczem. Powyższe zmiany są związane z koniecznością spełnienia wymogów ustawy dotyczącej organizacji imprezy masowej.

Prosimy wszystkich sympatyków Górnika o wyrozumiałość i wyrabianie kart identyfikacyjnych z odpowiednim wyprzedzeniem.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]