Będzie drużyna rezerw

Na wtorkowym spotkaniu "Drugie śniadanie z Górnikiem" prezes Łukasz Mazur przyznał, że bez względu na wynik sportowy w obecnym sezonie, latem utworzona zostanie drużyna rezerw.
Decyzja została już podjęta i nie zmieni jej nawet fakt ewentualnego awansu do ekstraklasy i konieczność powołania drużyny Młodej Ekstraklasy. - Najprawdopodobniej wystartujemy od B klasy, ale to dobrze, bo młodzi chłopcy muszą uczyć się gry pod presją i robienia awansów rok po roku. Młoda Ekstraklasa to fajny projekt, ale nie można z niej spaść ani do niej awansować w wyniku sportowej rywalizacji. Chcemy zwiększyć konkurencję, bo ta jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a prowadzenie trzech drużyn nie będzie dla nas problemem - powiedział sternik Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]