Nie ma już biletów na mecz z Wartą Poznań!

To już pewne, że środowy mecz Górnika Zabrze z Wartą Poznań obejrzy komplet publiczności. Przez ostatnie dni sprzedaży biletów towarzyszyło ogromne zainteresowanie, a dziś przed godziną 11:00 zostały sprzedane ostatnie bilety zarówno w Sklepie Kibica jak i w Oficjalnym Salonie Sprzedaży. 

Wszystkim kibicom pragniemy przypomnieć, że oryginalne bilety były dostępne jedynie w oficjalnych punktach klubowych. Przestrzegamy przed zakupem biletów od osób trzecich tuż przed spotkaniem i przypominamy, że za używanie podrabianych biletów grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności (art. 270, paragraf 1 Kodeksu Karnego "Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentyczny używa podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.").

W związku ze sprzedaża wszystkich biletów w dniu meczu kasy będą nieczynne.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]