Umowa Górnika z Lechem Zielona Góra podpisana

Lech Zielona Góra i Górnik Zabrze wczoraj podpisały umowę o współpracy. Przypomnijmy: oba kluby wyraziły chęć współdziałania już przed kilkoma miesiącami, ale nie mogły się dogadać w szczegółach.
- Wreszcie się dogadaliśmy się – powiedział prezes Lecha Jan Zelek. - Nasi najzdolniejsi zawodnicy będą przechodzić do Zabrza. Górnik będzie nam płacił wynegocjowaną kwotę w dwóch ratach. Zabrzanie podpisali też zobowiązanie, że nasz zawodnik, który pojawi się u nich, będzie musiał być przynajmniej przez jedną rundę objęty szkoleniem w pierwszym zespole. W przypadku transferu do innego klubu (z wyłączeniem zespołów z grupy śląskiej trzeciej ligi) Lech otrzyma 25 procent wynegocjowanej sumy. – Ta umowa w pełni nas zadowala. Zabezpiecza interesy zielonogórskich piłkarzy których w przyszłości pozyska Górnik, a także naszego klubu – dodał prezes.

źródło: Gazeta LubuskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online