Seria zwycięstw wzmocni psychikę Górnika

Górnik Zabrze wygrał w Lublinie trzeci mecz z rzędu. Dariusz Koseła uważa, że tak udana seria bardzo pozytywnie wpłynie na psychikę śląskiego zespołu. - Ze swojego doświadczenia wiem, że to naprawdę działa. Tym bardziej, że mecze są co kilka dni - mówi były gracz ekipy z Roosevelta. 

- Niektórzy mogą twierdzić, że to za dużo jak na polskich piłkarzy, ale ja mam inne zdanie. Ci zawodnicy dostają za grę nie małe pieniądze i nie mają prawa narzekać - kontynuuje wicemistrz olimpijski z Barcelony, który zgadza się, iż potencjał zabrzan jest tak duży, że nie mogą nie powrócić do ligowej elity.

- Powiem więcej. Przy takich warunkach, jakie są w Zabrzu, Górnik nie miał prawa w ogóle spaść z Ekstraklasy. Dlatego teraz cel ma tylko jeden - musi do niej awansować, bo tam jest jego miejsce - twierdzi Koseła. I dodaje: - Jeśli uda się osiągnąć ten sukces, nie będzie to zasługa słabości rywali Górnika, bo ta pierwsza liga jest po prostu bardzo wyrównana.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]