Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Wynik mógłby sugerować, że zwycięstwo było lekkie, łatwe i przyjemne, a moi zawodnicy na pewno to potwierdzą. Zakończyło się jednak zwycięstwem i z tego się cieszymy. Moi piłkarze od pierwszej minuty wierzyli w sukces i z minuty na minutę podkręcali tempo. Z meczu na mecz tworzą drużynę, mobilizują się wzajemnie. Na takim boisku, w takich warunkach jest duża przypadkowość i można było napędzić sobie niepotrzebnie kłopotów. Uczulałem piłkarzy na to, że nie może być narzekania na jej stan. Myślimy już o następnym spotkaniu, ale absolutnie bez euforii, bo do końca sezonu zostało dużo meczów. Motor jest dobrze przygotowany fizycznie i taktycznie, sprawił nam dużo problemów. Trenerowi Baniakowi należą się duże słowa uznania, bo w trudnych warunkach wykonał kawał dobrej roboty.

Bogusław Baniak (trener Motoru): 0 Dziękuję za słowa otuchy i życzę Górnikowi awansu do ekstraklasy. Zagraliśmy nowym systemem, co mogło być dla gości zaskoczeniem. Stworzyliśmy kilkanaście dobrych sytuacji, ale z czasem było widać dojrzałość Górnika. To co, stało się przy trzeciej bramce, to jest hańba, pod którą się podpisuję razem z zawodnikami. W środę lub w czwartek proszę dziennikarzy o udział w konferencji prasowej, bo takich sytuacji, jakiej byłem świadkiem przed meczem, nie mogę więcej tolerować.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]