Górnik zamilkł i czeka na dyrektora

W Górniku Zabrze zarządzono ciszę medialną, która ma pozwolić piłkarzom bardziej skupić się na meczach, być może już teraz decydujących o awansie do Ekstraklasy. Poza tym już wkrótce śląski klub zdradzi, kto zostanie jego dyrektorem sportowym. 

Szarmach, Lubański, a może Urban?
Nazwisko osoby mającej sprawować tę funkcję miało być znane 19 kwietnia (poniedziałek). Jak nieoficjalnie dowiedział się Futbolnews.pl, działacze z Roosevelta mogą jednak nieco wcześniej zakomunikować, kto przejmie w Górniku odpowiedzialność za pion sportowy. Dlaczego? Po to, aby nowy dyrektor miał godne powitanie w klubie.

Taki zamiar wskazuje zaś na to, że w Zabrzu zatrudniona zostanie jedna z osób mocno związanych z klubem. To zresztą wpisuje się w politykę nowego prezesa Łukasza Mazura, któremu zależy na korzystaniu z doświadczenia osób utożsamiających się z Górnikiem. W kuluarach mówi się, m.in. o Andrzeju Szarmachu, Włodzimierzu Lubańskim czy też obecnie bezrobotnym Janie Urbanie.

Zero gadania, bo to czas wygrywania!
Trener Adam Nawałka zarządził ciszę medialną przed meczami z MKS Kluczbork i Pogonią Szczecin, zabraniając jego podopiecznym kontaktowania się z mediami. Taki zakaz miał trwać do 19 kwietnia i ułatwić piłkarzom zwycięstwa w tych spotkaniach poprzez zwiększenie koncentracji. Możliwe jednak, że na skutek żałoby narodowej i przełożenia meczów, czas skupienia w Górniku zostanie wydłużony. W Zabrzu nie wykluczają za to organizowania w tym okresie konferencji prasowych. Piłkarze nie mogą kontaktować się z dziennikarzami jedynie w sposób nieoficjalny.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]