Zahorski: Mocne słowa prezesa to dla nas zaskoczenie

Prezes Górnika Zabrze wyznał na łamach prasy, że już wkrótce awans do elity może stać się dla ekipy z Roosevelta nieosiągalny i zaistnieje potrzeba przebudowy drużyny. Co na to piłkarze? - To dla nas zaskoczenie. Myślę, że za szybko pojawiły się takie informacje - mówi Tomasz Zahorski. 

- Oczywiście, zarząd musi zakładać nawet najgorszy scenariusz - kontynuuje napastnik Górnika. - Gdybyśmy teraz zgubili jakieś punkty, a ŁKS wygrałby dwa mecze, to strata byłaby ciężka do nadrobienia - zgadza się "Zahor", który jednak twierdzi, że mocne słowa z ust prezesa padły zbyt szybko.

- Trochę niepotrzebnie ukazał się taki artykuł. Przecież nic nie jest jeszcze przesądzone - mówi snajper zabrzan. - Takie słowa muszą jednak zadziałać mobilizująco. Górnik musi awansować do Ekstraklasy, a każdy z nas pamiętać o tym, że gra także o swoją przyszłość - dodaje Zahorski.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]