Żurek na wypowiedzeniu

Krótko po zmianie na stanowisku prezesa Górnika wypowiedzenie dostał odpowiedzialny wcześniej za koordynację grup młodzieżowych Marcin Bochynek. W piątek przed świętami wypowiedzenie dostał z kolei Jan Żurek odpowiedzialny w klubie za tworzenie scautingu. - To prawda. Koszty zatrudnienia pana Żurka nie zgadzały się z przychodami. Scauting oczywiście będzie, ale w tym wypadku trudno było znaleźć przełożenie tego ile pan Żurek nas kosztował, a ile do klubu przyniósł - tak decyzję o rozstaniu z Janem Żurkiem tłumaczy prezes Łukasz Mazur.
Inna rzecz, że w okresie zimowym - jeszcze za kadencji Jędrzej Jędrycha - scauting nie był poproszony o wystawienie nawet jednej opinii dotyczącej piłkarzy sprowadzonych w tym czasie do Zabrza. Wszystkie decyzje personalne były podejmowane z pominięciem Żurka. 19 kwietnia w klubie ma się pojawić dyrektor sportowy i prawdopodobnie to on będzie odpowiedzialny za stworzenie całego pionu scautingu i szkolenia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]