Fakt: Prowizorka w Górniku

W Zabrzu miał powstać nowoczesny stadion. Nic jednak na razie nie zrobiono. Żeby na trybunach mogło zasiąść więcej widzów, na betonowych trybunach działacze Górnika polecili wymalować farbą numery siedzisk. To jest kompromitująca klub totalna prowizorka! - pisze "Fakt". 

Kiedy sponsorem i właścicielem Górnika została firma Allianz, władze Zabrza obiecały wybudowanie nowego stadionu. Miało się na nim pomieścić nawet 30 tysięcy kibiców. Na razie jednak nikt tego planu nie realizuje. Nie dość, że na starym obiekcie nic się nie robi, to jeszcze nie wiedzieć dlaczego zamknięto część trybun i ograniczono liczbę kibiców do ledwie siedmiu tysięcy.

Po protestach fanów na najbliższy, niedzielny mecz I ligi z MKS Kluczbork mają być otwarte dwa dodatkowe sektory. Dzięki temu spotkanie mogłoby obejrzeć nie siedem, a 9,2 tys. kibiców. Żeby tak się stało i policja wyraziła zgodę na wpuszczenie większej liczby widzów na stadion przy ulicy Roosevelta, trzeba było farbą na betonowych trybunach wymalować numerowane miejsca.

Na razie więc zamiast nowego, pięknego i funkcjonalnego stadionu na Górniku mamy do czynienia z totalną prowizorką! Winę za to ponoszą władze miasta, właściciel obiektu.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]