Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Gratuluję gospodarzom wygranej. Do przerwy nic nie zapowiadało takiego scenariusza. Po niewykorzystanych sytuacjach na początku drugiej połowy przestaliśmy grać. Widoczny był brak Grzegorza Bonina, który wyróżniał się w pierwszej połowie, ale zgłosił uraz. Podobnie zresztą jak Mateusz Kamiński i dlatego miałem ograniczone pole manewru. W końcówce graliśmy źle. Walka o awans dopiero się zaczyna i myślę, że nie stoimy na straconej pozycji.

Dariusz Wójtowicz (trener Sandecji): - W pierwszej połowie zdecydowanie lepszy był Górnik, który miał dobrze zorganizowaną defensywę, z którą nie mogliśmy sobie poradzić. Pewnie, gdyby po jednej z kontr padła druga bramka, to byśmy się nie podnieśli. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że widoczne były symptomy dobrej gry i trzeba dalej próbować. I tak też się stało, męczyliśmy Górnika swoimi akcjami, aż w końcu udało się zdobyć wyrównanie, a potem prowadzenie. Mimo wszystko uważam Górnika za głównego kandydata - obok Widzewa - do awansu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]