Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Zawsze tak bywa, że pierwsze spotkanie wiąże się z pewnymi znakami zapytania co do formy i dyspozycji. Przesłanki z naszych gier kontrolnych były pozytywne i bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać. Stało się inaczej, jesteśmy zawiedzeni. Tempo meczu do samego końca było dobre jak na pierwsze spotkanie, a klarownych sytuacji było mniej. Celowniki nie są jeszcze ustawione tak, jakbyśmy chcieli. Uważam ten wynik za sprawiedliwy. Jest jeszcze wiele spotkań do rozegrania i nie wolno nam tracić nadziei. Będziemy walczyć o awans do samego końca. Życzę też powodzenia GKS w kolejnych spotkaniach.

Robert Moskal (trener GKS): - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Zdobyliśmy pierwszy punkt i pozostał żal, że nie było zimnej krwi w tych sytuacjach które mieliśmy. Graliśmy z przeciwnikiem bardzo mocnym i teraz można życzyć Górnikowi wszystkiego najlepszego i awansu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]