Dają więcej niż 40 piłek

Górnik Zabrze stara się od kilku tygodni o pozyskanie lewego obrońcy Zagłębia Lubin, Krzysztofa Kazimierczaka. Reprezentant młodzieżówki, która w fatalnym stylu przegrała dwumecz z Białorusią, trenuje jednak w rezerwach II-ligowca i nic nie wskazuje na to, by ta sytuacja miała się wkrótce zmienić. Działacze Zagłębia chyba nie chcą robić interesów z Górnikiem, obawiają się kompromitacji podobnej do tej, jaka miała miejsce w przypadku sprzedaży Andrzeja Niedzielana. - Nie zgodziłem się na warunki proponowane mi przez Zagłębie, a że za pół roku kończy mi się kontrakt zostałem przesunięty do drugiej drużyny. Spokojnie trenuję, bo nic innego mi nie pozostało. Czytałem w prasie o propozycji z Zabrza, wiem też o kilku innych ofertach. Tymi sprawami zajmuje się jednak mój menedżer Robert Kiłdanowicz. Sam wkroczę do akcji, gdy tylko pojawi się konkret - wyjaśnia Kazimierczak.
Piłkarz mówi, że przystanie na każdą ofertę. - Jeśli tylko jakiś klub dogada się z Zagłębiem będę rozmawiał, bo jednak gra w czwartej lidze zupełnie mi się nie uśmiecha - dodaje zawodnik, który jest na liście życzeń trzech Górników. Prócz drużyny z Zabrza interesują się nim również beniaminkowie z Polkowic i Łęcznej. W szranki stanęła też ostatnio Amika Wronki. Mówi się jednak, że działacze "kuchenek" chcą ściągnąć Kazimierczaka dopiero w lecie.
- My nie będziemy uczestniczyli w podbijaniu stawki. Złożyliśmy konkretną propozycję i czekamy. Ile kasy zaoferowaliśmy? Na pewno jest tego więcej niż czterdzieści piłek, które daliśmy za Andrzeja Niedzielana. Nam bardzo zależy na pozyskaniu Kazimierczaka, bo jest młody i zdolny, a na lewej stronie mamy tylko Grzegorza Jakosza. Jeśli jednak nie uda się pozyskać lewego obrońcy Zagłębia nie będziemy szukać nikogo w zamian, w razie potrzeby można na lewej stronie próbować Brazylijczyka Rambo - mówi prezes Zbigniew Koźmiński.

źródło: TempoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]