Górnik do sądu

Właściciel Górnika Zabrze Marek Koźmiński zapowiada, że wystąpi na drogę sądową przeciwko ojcu piłkarza Arkadiusza Czarneckiego. 17-letni obrońca Olimpii Elbląg podpisał kontrakt z zabrzańskim klubem, ale na Roosevelta się nie pojawił wybierając poznańskiego Lecha. Z "Kolejorzem" podpisał inny kontrakt. 
- Na pewno mu się to nie upiecze. Będziemy dochodzić własnych praw, nawet w sądzie cywilnym. Najpierw czekamy, co w tej sprawie zadecyduje PZPN. Na razie państwo Czarneccy nie odbierają telefonów i jak strusie chowają głowę w piasek. Ale wkrótce będą musieli, bo w podpisanym przez nich kontrakcie jest określona kwota rekompensaty za jego zerwanie - informuje Marek Koźmiński.

Górnik pogodził się z werdyktem PZPN w sprawie Piotra Gierczaka, ale zamierza sprawdzić uprawnienia Roberta Kiłdanowicza, menedżera piłkarza. Przypomnijmy, że Gierczak wynegocjował z Górnikiem rozwiązanie kontraktu, a klub dogadał się w sprawie jego transferu do Górnika Łęczna. Zawodnik jednak zmienił zdanie i wybrał ofertę Garbarni Szczakowianki, która zabrzanom nic nie musi płacić.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BlacholRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]