Piłkarze GKS-u nie zasilą Górnika?

Jeszcze przed zgrupowaniem w Turcji, Górnik wyjedzie na tygodniowy obóz do Jarocina. W jakim składzie? Nic nie jest jeszcze przesądzone, choć jest ponoć niewielka szansa, by do Zabrza trafił któryś z piłkarzy grających jesienią w GKS Katowice. Kadra Górnika wiosną i tak będzie bardzo liczna, skoro z wypożyczeń wraca trzech piłkarzy, a kolejnych trzech zacznie w czwartek treningi po przerwach spowodowanych kontuzjami. - Jakby nie liczyć, trener będzie miał do dyspozycji sześciu piłkarzy. Tacy zawodnicy jak Banaś, Zahorski, Besta czy Wodecki z pewnością już dziś mieliby wielką szansę gry w wyjściowej jedenastce. A przecież jest jeszcze Damian Gorawski, który w końcówce roku miał duży problem ze zdrowiem - uważa prezes Górnika, Jędrzej Jędrych.

- Kiedy wstępnie rozmawialiśmy z trenerem Nawałką o naszej kadrze, zgodnie uznaliśmy, że jeżeli drużynie jest potrzebny jakiś piłkarz, to przede wszystkim kreatywny gracz drugiej linii. Tutaj faktycznie mamy deficyt, ale zdaję sobie sprawę, że sprowadzenie dobrego piłkarza na tę pozycję do klubu pierwszej ligi nie będzie proste. Tym bardziej, że na pewno nie będziemy przepłacać i dokonywać transferów za wszelką cenę, jak to miało miejsce rok temu - kończy Jędrych.

Warto pamiętać, że w kilku wypadkach Górnik na pewno będzie chciał dokonać transferów w drugą stronę. Są ponoć propozycje dla Roberta Szczota, być może odejdzie Piotr Madejski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]