Awans do Ekstraklasy celem Bonina w 2010 roku

Rok 2009 był jednym z najgorszych okresów w historii Górnika Zabrze. Nic dziwnego, że piłkarze z Roosevelta chcą jak najszybciej o nim zapomnieć. - Oby taki rok już nigdy więcej nam się nie przydarzył - mówi kapitan Górnika, Grzegorz Bonin.
Czy w tak nieudanym dla zabrzan roku, pomocnikowi Górnika udało się doszukać jakichś pozytywów? - Zawsze da się jakieś znaleźć, ale znacznie więcej było tych negatywnych wydarzeń. Spadek z Ekstraklasy, potem słabszy okres w rundzie jesiennej - wylicza „Boniek”, którego cel na 2010 rok jest dokładnie sprecyzowany.
- Musimy awansować do Ekstraklasy. Na pewno może nam w tym pomóc nowy trener, ale myślę też, że każdy wygrany mecz będzie nas coraz bardziej „nakręcał” - zakończył optymistycznie pomocnik górniczej „11”.

źródło: futbolnews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]