Transfer Pazdana? Czekają na "tak" od Skorży

Środa (9 grudnia) był trzecim dniem testów Michała Pazdana w krakowskiej Wiśle. Rozmowy w sprawie transferu rozpoczną się w przyszłym tygodniu, jeśli "zielone światło" da Maciej Skorża. - W Górniku nie będzie wyprzedaży za bezcen, choć chcemy przewietrzyć szatnię - przyznaje prezes, Jędrzej Jędrych. 

Wisła zgodziła się na czterodniowe testy Pazdana, którego mistrzom Polski polecił jego menedżer. - Jest ciekawym, przyszłościowym piłkarzem, ale póki co rozmów z Górnikiem nie prowadzimy - poinformował prezes Wisły, Marek Wilczek. - Zdajemy sobie sprawę, że w Zabrzu chcą sprzedać kilku piłkarzy. Głos decydujący będzie miał trener Skorża. Jeśli zechce, usiądziemy do rozmów - dodał Wilczek.

Szkoleniowiec postrzega Pazdana jako piłkarza wszechstronnego i obiecującego. Kwestia zarobków pochodzącego z Krakowa obrońcy nie powinna stanowić problemu. Wisła musi zbić jednak ustaloną na poziomie 2 mln złotych kwotę odstępnego. Wiele wskazuje na to, że zabrzanie nie podyktują zaporowej ceny, bo klub generuje coraz większe straty i musi liczyć się ze sprzedażą nawet swoich najlepszych graczy.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]