Pazdan trenuje z Wisłą

Michał Pazdan, pomocnik Górnika oraz reprezentant Polski w kadrze Beenhakkera trenował dziś z Wisłą. 22-letni piłkarz do Krakowa przyjechał na testy. Na treningi "Białej Gwiazdy" zaprosił go trener Maciej Skorża. Piłkarz nie ukrywa, że chętnie zagrałby dla Wisły.
W Krakowie Pazdan mógłby zastąpić defensywnego pomocnika Mauro Cantoro, któremu w grudniu kończy się kontakt. Pazdan może też grać jako środkowy obrońca. Zawodnik zaliczył pięć występów w reprezentacji Polski, Leo Beenhakker wziął go też na mistrzostwach Europy w 2008 r.
- W Górniku usłyszałem, że mogę odejść - mówi piłkarz. Zabrzanom w I lidze idzie jak po grudzie. - Po spadku z ekstraklasy w klubie wszystko stanęło na głowie. Ostatnio prezes powiedział, że większość piłkarzy może odejść. Nie będą stawiać zaporowych cen.
Wiślacy za transfer piłkarza Górnika musieliby zapłacić około pół miliona złotych.

źródło: Gazeta Wyborcza Kraków / FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]