Szczot bliski gry w Cracovii

Cracovia jest bardzo blisko sfinalizowania transferu Roberta Szczota z Górnika Zabrze. Do transferu dojdzie podczas zimowego okienka transferowego - donosi "Futbol News". Według dziennika oba kluby osiągnęły już porozumienie w kwestiach finansowych, a sfinalizowanie transferu to już tylko formalność. 
Zawodnik w Górniku był skonfliktowany z trenerem Ryszardem Komornickim, a ostatnio wypowiadał się także prezes klubu z Zabrza, który stwierdził, iż jego klubu nie stać na utrzymanie drogich piłkarzy, do których Szczot z pewnością należy.
Zawodnik ten w ubiegłym sezonie został kupiony za 1,7 mln złotych i teraz właściciela Górnika chcieliby odzyskać chociaż część wyłożonych pieniędzy. Transfer ten łączyłby się również z zapowiedziami prezesa Cracovii, Janusza Filipiaka, który chce budować silną drużynę, która ma wystąpić w przyszłości w europejskich pucharach.

źródło: Futbol NewsRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]