Szczot za pół miliona

Górnik zaoferował Jagiellonii Białystok pomocnika Roberta Szczota. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w zimowym okienku transferowym śląski klub pozyskał skrzydłowego "Jagi" za 1,7 mln zł.
Teraz działacze drużyny z Podlasia usłyszeli, że mogą mieć Szczota z powrotem u siebie za... pół miliona złotych. - Nie byliśmy zainteresowani. Chociaż za 300 tys. mogliśmy Roberta wziąć - powiedziano w klubie. Jagiellonia ponownie dobijając targu z Górnikiem zrobiłaby świetny interes. Wyszłoby bowiem na to, że na rocznej przygodzie Szczota z zabrzańskim zespołem zarobiła 1,2 mln zł. Wychodzi 100 tys. zł za każdy miesiąc.

Na Roosevelta chyba czują, że próba sprzedania Szczota do Białegostoku naraziła Górnika na śmieszność. - Nie komentujemy transferów w trakcie rozmów - napisał Marek Baran, rzecznik prasowy firmy Allianz, która jest właścicielem klubu. - Proszę jednak pamiętać, że praktyka rynkowa jest taka, że to kupiec dyktuje cenę, a nie sprzedający - dodał. Prezes Jędrzej Jędrych wcale nie chciał komentować sprawy. - Nie mogę rozmawiać - powiedział. Szczot był całą sprawą zaskoczony. - Nawet nie chcę tego komentować. Górnik mnie nie potrzebuje, więc na własną rękę szukam nowego pracodawcy. Rozglądam się, ale na razie jest klops. Jeśli niczego nie znajdę, to w styczniu zjawię się na treningu przy Roosevelta - kwituje piłkarz.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]