Nowak znów w ataku

Po ostatnich w tym roku zajęciach zawodnicy spotkali się z prezesem klubu, Jędrzejem Jędrychem, porozmawiali i pożegnali do 4 stycznia.
Zgodnie z zapowiedziami, piłkarze zabrzańskiego Górnika zaliczyli wczoraj ostatnie zajęcia w tym roku. Trener Ryszard Komornicki, chcąc zobaczyć w akcji wszystkich swoich zawodników, zarządził sparing wewnętrzny. Ze względu na różne dolegliwości nie mogli wziąć w nim udziału Piotr Madejski i Przemysław Kulig (obaj obserwowali poczynania kolegów stojąc za linią boczną) oraz trenujący indywidualnie Tomasz Zahorski, Michał Karwan, Alesz Besta, Michal Vaclavik i Ensar Arifović. Do gry było 19 zawodników, więc by siły mogły być wyrównane, w drużynie „niebieskich” zagrał asystent Komornickiego, Marek Piotrowicz. Po końcowym gwizdku 4-krotny mistrz Polski mógł mieć powody do zadowolenia, gdyż jego ekipa wygrała 5-4. Warto dodać, że jedną z bramek strzelił bramkarz Górnika, Sebastian Nowak, który kolejny raz wystąpił w ataku. Kto wie, może to będzie sposób na poprawienie skuteczności zabrzan, mających na koncie raptem 22 gole zdobyte w 19 spotkaniach... We wczorajszym meczu drugą szansę pokazania się dostał Artur Cybulski, środkowy obrońca III-ligowego Rajfla Krasiejów, oraz junior Joshua Gross. Po zajęciach zawodnicy spotkali się z prezesem klubu, Jędrzejem Jędrychem, porozmawiali i pożegnali do 4 stycznia, na kiedy wyznaczony został termin pierwszego treningu w 2010 roku. Do tego czasu może się jednak wiele zmienić. Zima przy Roosevelta, zwłaszcza pod względem personalnym, zapowiada się wyjątkowo gorąco...

„Wyczyszczony” Gorawski
Wczoraj udaną operację stawu biodrowego przeszedł pomocnik Górnika, Damian Gorawski. Przeprowadzono ją w jednej z klinik w Monachium, gdyż właśnie tam zawodnik został dokładnie zbadany. Kiedy „Gora” będzie mógł wrócić na boisko, jeszcze nie ustalono, gdyż po „wyczyszczeniu” biodra konieczna przecież będzie rehabilitacja. Zawodnik Górnika do zajęć z piłką będzie chciał wrócić jak najszybciej i ma nadzieję, że wreszcie skończą się jego problemy zdrowotne.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]