Nowe krzesełka będą zamontowane do lutego

Trwają już na stadionie Górnika prace związane z montażem siedzisk. Przypomnijmy, choć jesienią przyszłego roku - termin wiosenny jest nierealny - zacznie się w Zabrzu budowa nowego stadionu, Górnik będzie mógł w rundzie rewanżowej wpuścić na obiekt tylu kibiców, ile na Roosevelta jest zamontowanych siedzisk. Dziś jest to skromna liczba 3000. 
Prace zaczęły się już kilkanaście dni temu, do tej pory zamontowano nowych krzesełek około dwustu. Pracami zajmuje się zabrzański MOSiR i deklaruje, że do końca roku będzie na stadionie dodatkowych tysiąc miejsc siedzących. Kolejne? W styczniu i prawdopodobnie będą to krzesełka, które obecnie znajdują się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Plan jest taki, by w styczniu zamontować ich kilka tysięcy. Docelowo na stadionie Górnika wiosna ma być mniej więcej 7500 miejsc siedzących i maksymalnie taka będzie frekwencja na obiekcie podczas meczów ligowych. PZPN stadiony na wizytować na początku lutego i do tego czasu wszelkie prace mają zostać zakończone.


fot. Przemek Czuba


źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]