Trener Górnika Łęczna wziąłby Szczota lub Madejskiego

Górnik Łęczna nie skorzysta z „promocji” u swojego imiennika z Zabrza. Śląski pierwszoligowiec ogłosił niedawno, że jego piętnastu zawodników jest na sprzedaż, a wśród nich znajduje się (i to dostępny za darmo), m.in. Ensar Arifović, którego łęcznianie chcieli mieć w swoich szeregach jeszcze kilka miesięcy temu. - To już melodia przeszłości. Oglądałem jego grę w Zabrzu i myślę, że by nam się nie przydał. Nie myślę o nim - przyznaje Tadeusz Łapa, trener Górnika.

Trener łęcznian chciałby za to innych zabrzańskich piłkarzy, ale oni są z kolei zbyt drodzy. - Pewnie, że wziąłbym Szczota czy Madejskiego, ale to piłkarze kosztujący po kilkaset tysięcy złotych i w związku z tym ich zakup nie wchodzi w rachubę - ucina „śląski” temat Łapa.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]