Banaś: Nie można grać bez walki i ambicji

Adam BanaśJeden z najważniejszych piłkarzy Górnika w poprzednim sezonie, kapitan Adam Banaś, od lipca leczył zerwane ścięgno Achillesa. Ulubieniec kibiców, najbardziej charakterny zawodnik klubu, patrzył jesienią na „popisy” swoich kolegów z trybun. Na początku przyszłego roku wróci do gry. Już nie może się tego doczekać. 

– Muszę przyznać, że nie umiem oglądać spotkań z boku. Źle się dzieje w Górniku. Powinniśmy bardziej skupić się na sobie, na grze, a nie szukać winy wszędzie, tylko nie u samych siebie – mówi "Faktowi" Banaś.

– Klub piłkarski to jest przedsiębiorstwo, a drużyna to ponad dwudziestu dorosłych facetów plus trener. Nie wszyscy się muszą lubić, tak już jest, ale wszyscy powinni harować. Możesz przegrywać mecze, ale nie wolno ci odpuszczać, nie możesz grać bez walki i ambicji – kończy piłkarz. Cóż dodać... Pewnie trener Komornicki chciałby mieć jedenastu takich wojowników.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]