Górnik - GKS w hali MOSiR w Zabrzu

Hala MOSiRu-u w Zabrzu ma być areną meczu GKS-u Katowice z Górnikiem Zabrze. Spotkanie na rzecz rodzin górników, którzy zginęli w kopalni w Rudzie Śląskiej, planowane jest na 28 listopada.
Wydawało się, że jeśli do spotkania w ogóle dojdzie, to najwcześniej na wiosnę. Cały czas mówiło się jednak o grze na świeżym powietrzu. Tymczasem zanosi się na to, że areną konfrontacji dwóch śląskich firm będzie hala MOSiR-u przy ul. Matejki w Zabrzu.
Wszystko jest na dobrej drodze, by dograć ostatnie szczegóły tego pojedynku. Problemu nie stanowi nawet to, że w piątek 27 listopada, a więc dzień przed planowanym terminem rywalizacji z Górnikiem, katowiczanie mieli rozegrać inny sparing. - Rozmawiałem na ten temat z trenerem Nawałką, który stwierdził, że dla tak szczytnego celu spokojnie zmieni swoje wcześniejsze plany - informuje Piotr Hyla, rzecznik prasowy GieKSy.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]