Jędrych o sprawie Ensara Arifovicia

W trakcie czwartkowej konferencji prasowej podjęty został temat występów w Górniku Ensara Arifovicia, w sprawie którego toczy się postępowanie w Wydziale Gier PZPN.
- Pan Arifović brał udział w rozgrywkach na podstawie uprawnienia uzyskanego z PZPN. Było ono bezwarunkowe, dopuszczające do gry na podstawie przesłanych przez nas dokumentów, a wymaganych przez PZPN. Z naszego punktu widzenia PZPN dopuścił Arifovicia do gry i dlatego wziął on udział w rozgrywkach. W sytuacji kiedy pojawiły się wątpliwości, przeprowadziłem osobiście konsultację z osobami pracującymi w Wydziale Gier i uzyskałem informację, że nie ma zagrożenia. Na 17 listopada zostaliśmy jednak zaproszeni na posiedzenie Wydziału Gier, by przedstawić swoje stanowisko. Nic nie zatajaliśmy i udamy się do Warszawy w celu przedstawienia dokumentów oraz wyjaśnienia sytuacji - wyjaśnił sternik Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]