Pomeczowe wypowiedzi trenerów i piłkarzy

Jan Złomańczuk (trener Wisły): - Przyjechaliśmy do Zabrza osłabieni brakiem Jarczyka, Wiśniewskiego i Lasockiego, a niepewny był występ Koczona, który zagrał na własną prośbę. I wypadł bardzo dobrze. Trzeba się cieszyć z remisu. Mecz mógł się skończyć różnie. Naszą przegraną, a nawet wygraną. 

Ryszard Komornicki (trener sposób nie można wygrać meczu. Górnika): - Wynik sprawiedliwy. Po dobrym początku, któryś raz w tym sezonie przestaliśmy grać. W taki Brakowało spokoju wiary i dokładności. Graliśmy niespokojnie w obronie i znów popełniliśmy błędy, które kosztowały nas stratę gola. Teraz trzeba się zastanowić, co dalej.

Grzegorz Bonin (kapitan Górnika): - Jak się prowadzi 1:0 to trzeba robić wszystko, by strzelić drugą bramkę. Jak się remisuje to trzeba pokazać jaja. Co z tego, jak my pokazaliśmy, że ich nie mamy. Analizujemy mecz przed, po, ale nie wyciągamy z tego wniosków na boisku.

źródło: gornikzabrze.pl / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]