Górnik Zabrze - Widzew Łódź (oświadczenie)

W związku z naszym zdaniem nieuprawnionymi medialnymi komentarzami oraz podjętymi decyzjami w wyniku zajść mających miejsce w okolicach stadionu przed i po meczu Górnika Zabrze z Widzewem Łódź w dniu 30 października br. pragniemy oświadczyć, iż w pełni zgadzamy się ze stanowiskiem Stowarzyszenia Klub Sympatyków Górnika Zabrze w sprawie wniosku Policji o zamknięcie stadionu im. Ernesta Pohla. 
Pragniemy podkreślić, iż stanowisko swoje wyrażamy jako osoby będące obecne na meczu, stąd obiektywnie możemy potwierdzić fakty i obserwacje zawarte w oświadczeniu Stowarzyszenia.
Uważamy, iż w żaden sposób nie należy lekceważyć negatywnych zachowań kibiców, jednakże pomijanie wyciągania wniosków z ewidentnych błędów popełnionych przy zabezpieczeniu i organizacji imprezy oraz decyzja o zamknięciu stadionu, są naszym zdaniem niewłaściwe i krzywdzące dla wszystkich sympatyków Górnika Zabrze oraz nie stanowią rozwiązania problemu na przyszłość.

- ks. Bogdan Reder Honorowy kapelan Górnika Zabrze - Proboszcz Parafii św. Mikołaja w Wilczy
- Grzegorz Tobiszowski Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
- Andrzej Gut Prezes Zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodnego i Kanalizacji w Katowicach S.A.
- Marcin Kanclerz Prezes Zarządu Kanclerz Sp. z o.o.
- Mirosław Minkina Prezes firmy Bisset Group Poland
- Adam Jąderko Prezes firmy ATEX Pilchowice.


źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]