Socha: Trener Fornalik postąpił niekoleżeńsko

Niewypałem okazał się dzisiejszy sparing z Przyszłością Ciochowice. Waldemar Fornalik miał wpisany w kalendarzu pod datą 31 stycznia mecz kontrolny z Koszarawą. Od wczoraj jednak wiemy, że spotkanie nie dojdzie do skutku.
- Trener Górnika postąpił co najmniej niekoleżeńsko - twierdzi Edward Socha koordynujący w Koszarawie pracę sekcji piłki nożnej. - To prawda, że nasz klub jest jedynie czwartoligowy, ale przecież każdy szkoleniowiec ma swój plan, który chce zrealizować jak najlepiej. Drużyna Koszarawy jest na zgrupowaniu w Szczyrku i mecz z Górnikiem Zabrze miał być ważnym ogniwem całości pracy w okresie zimowym. Miał być, ale nie będzie, bo klub, w którym roi się od zawodników z całego świata nie potrafi wystawić jedenastu piłkarzy.
Waldemar Fornalik tłumaczy się co prawda zmęczeniem piłkarzy trenujących dwa razy dziennie, kontuzjami i chorobami. Ale rozgoryczenie zostawionych na lodzie żywczan też jest zrozumiałe.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]