Edward Socha będzie pomagał Górnikowi

Edward Socha przed laty grał i pracował w Górniku Zabrze. Teraz ponownie będzie pomagał klubowi z Roosevelta. Jaką rolę będzie pełnił? Najpierw załatwia zabrzanom zimowy obóz.
W ostatnich dniach Socha kilka razy odwiedził klub z Zabrza. - Znam się z prezesem Jędrzejem Jędrychem oraz trenerem Ryszardem Komornicki, a także jego asystentami. Powspominaliśmy stare czasy. Powiedziałem, że zawsze służę radą i pomocą - opowiada Edward Socha.
Zabrzanie zimą najprawdopodobniej polecą na zgrupowanie do Turcji. Całą sprawę pilotuje właśnie Socha. - Niewykluczone, że Górnik zdecyduje się na obóz w Alanyi. Mamy bardzo dobre stosunki z tym miastem. To jest dla nich ciekawa propozycja - uważa. - Jest już nawet taka legenda, że kto tam jeździ, to osiąga dobre wyniki - dodaje z uśmiechem.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online