Górnik II przed wiosną

Od początku stycznia piłkarze drugiej drużyny Górnika Zabrze przygotowują się do wiosennej rundy rozgrywek w grupie I czwartej ligi śląskiej. Zespół znajduje się na czwartym miejscu w tabeli i ma cztery punkty straty do lidera MKS Sławków.
Zawodnicy pod wodzą trenera Andrzeja Kobiałki w poniedziałki, środy i piątki ćwiczą w terenie i na trocinowym boisku przy ul. Roosevelta. We wtorki i czwartki mają zajęcia w sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Makoszowach. Trener Kobiałka ma do dyspozycji szczupłą kadrę. Oto ona: bramkarze - Bartłomiej Nawrat, Tomasz Poros zawodnicy z pola - Adam Kiełtyka, Dawid Buchalik, Wojciech Simon, Szymon Kapias, Tomasz Szczeponik, Kamil Kopański, Adrian Nawrot, Błażej Domagalski. Nowym nabytkiem jest Nawrot, który przyszedł z Uranii Ruda Śląska. Prawdopodobnie do Źródła Kromołów odejdzie Buchalik. Do Górnika powrócił po skończeniu AWF Domagalski. W trakcie rozgrywek do zespołu trafiają piłkarze z pierwszej drużyny, którzy aktualnie nie mieszczą się w jej składzie. Rywalami Górnika II w sparingowych meczach będą: Polonia Łaziska (7. II), Dalin Myślenice (14. II), Slavia Ruda Śląska (21. II), Victoria Jaworzno (28. III).

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]