Bez Dzienisa

Nie pograł w barwach Górnika Zabrze Mariusz Dzienis. Były pomocnik Jagiellonii Białystok został w Zabrzu sprowadzony już w trakcie rundy jesiennej, by wzmocnić konkurencję w wyjściowej jedenastce. Niewiele z tego wyszło. Piłkarz kilka razy dostał szansę, jednak swoją grą na kolana nie powalił. Na domiar złego, dwa dni przed ligowym meczem z ŁKS-em Łódź, Dzienis doznał podczas kontuzji na tyle poważnej kontuzji, że w tym roku na boisko już nie wyjdzie. Piłkarz związał się umową z Górnikiem do końca rundy jesiennej i zimą nastąpi rozstanie obu stron.
Dziś z kolei będzie wiadomo, na ile poważny jest uraz Alesa Besty, który w spotkaniu z ŁKS-em wyszedł na boisko po przerwie i pograł tylko siedemnaście minut. W tym mniej więcej dziesięć z naciągniętym mięśniem, praktycznie statystując na boisku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]