Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Grzegorz Wesołowski (trener ŁKS): - Powiem szczerze, że jechaliśmy tu po zdobycz punktową. Sztuką jest, że tego meczu nie wygraliśmy bo naliczyłem co najmniej pięć sytuacji bramkowych. Ustawiliśmy się tak, jak na Pogoni Szczecin i do pewnego momentu wszystko układało się tak, jak sobie zakładaliśmy. Kapitalny strzał Strąka sprawił, że mecz zremisowaliśmy. Przed meczem ten punkt byśmy wzięli w ciemno, ale teraz jest niedosyt.

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Chciałem pogratulować strzału Pawłowi Strąkowi i dobrej zmiany Robertowi Trznadlowi, który ożywił grę. Remis jest ważny gdy strzela się gola w końcówce. Przy straconej bramce ŁKS oddał pierwszy strzał na bramkę i od razu gol. Takie błędy, jak przy straconej bramce, nie mogą się zdarzać. My mieliśmy sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Druga połowa to za dużo chaosu, ale w Zabrzu nie gra się łatwo przy niekorzystnym wyniku. Gdybyśmy w pierwszej połowie inaczej pograli i wyszli na prowadzenie, to byłoby inaczej. Ale 30 punktów to i tak dobry wynik.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]