Komornicki: Mecze z ŁKS czy Widzewem pokażą prawdziwe oblicze mojej drużyny

Dzisiejszym rywalem podopiecznych Ryszarda Komornickiego będzie ŁKS Łódź. Oba klub zagrają ze sobą po raz pierwszy w historii w I lidze, wcześniej spotykali się jedynie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
- Takie mecze jak z ŁKS czy Widzewem pokażą prawdziwe oblicze mojej drużyny - uważa trener Komornicki. - Chciałbym, aby to była drużyna ze Stalowej Woli, walcząca, grająca w piłkę, a nie zespół z poprzednich, mniej udanych występów. 

Ze Stalą w ostatnim zwycięskim meczu nie wystąpił Ales Besta, ale po kontuzji przywodziciela nie ma już śladu i w sobotą może już wybiec na boisko.

- Nawet gdyby mi nogę urwali, to i tak zagram - zapowiada buńczucznie czeski napastnik Górnika i liczy, że znajdzie uznanie w oczach swojego szkoleniowca.

Nikogo z zabrzańskiej ekipy nie eliminują z gry w tym meczu kartki, jedynie Grzegorz Bonin i Przemysław Kulig muszą uważać, bo mają na koncie już po trzy "żółtka". Na zgrupowanie kadry U-21 wyjechali natomiast Mariusz Gancarczyk oraz Adam Marciniak.

Mecz zabrzan z drużyną ŁKS urasta do ligowego klasyka. Na trybunach ma zasiąść komplet widzów. Piłkarze w lokalnym radiu sami namawiają do przyjścia w sobotę na stadion przy ulicy Roosevelta.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]