Komornicki: Wygrajmy i nie wracajmy tutaj. Nigdy więcej I ligi!

- Przed ostatnim wyjazdem do Stalowej Woli powiedziałem zawodnikom: zagrajmy, wygrajmy i nie wracajmy już tutaj. Nigdy więcej I ligi. Mnie to bardzo motywuje - mówi Ryszard Komornicki.
Szkoleniowiec Górnika Zabrze w dzisiejszym wywiadzie dla "Futbol News" dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat krytycznego nastawienia kibiców do stylu gry swojego zespołu. - Mam wrażenie, że czasami przesadnie dużo się od na żąda. A przypomnę, że wróżono nam, że sobie nie poradzimy, że będziemy w tym miejscu, w którym jest dziś ŁKS. Robi się z nas nieudaczników, a kiedy patrzę na grę Widzewa Łódź, to wcale nie mam wrażenia, że jest to zespół o klasę od nas lepszy - przekonuje Komornicki i wskazuje, że wielu piłkarzy nadal jeszcze nie przestawiło się na granie w I lidze, gdzie dominuje walka.
- Henryk Kasperczak dobierał sobie zawodników do swojej koncepcji. Nie będzie tak, że po trzech miesiącach zdziałam cuda i wystarczy, że powiem jednemu lub drugiemu: wystaw łokcie i nie daj się, kiedy cię kopią. Bo ludzie mają różną mentalność i charaktery - tłumaczy "Koko".

źródło: SportSlaski.pl / Futbol NewsRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]