Koźmiński: Stojkovowi odbiła palma

Tak jak podaliśmy wcześniej, Macedończyk Aco Stojkov nie będzie grał wiosną w Górniku Zabrze. Klub z Zabrza chce rozwiązać umowę ze swoim najlepszym obcokrajowcem.
„Stojkov to taki następny Kalu Uche. Jakiś menedżer namieszał mu w głowie i chłopakowi palma odbiła. Nawet nie wiem, co on teraz robi, ale już mnie to nie obchodzi. P co on ma teraz wracać, skoro już miesiąc pracy za nami. Nie chcemy już tego piłkarza” – powiedział prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński. 
Podobno Stojkov trenuje w klubie włoskim, grającym w odpowiedniku naszej IV ligi.

„Kontaktowaliśmy się z klubem z Mediolanu, ale tam panuje pełna konsternacja. Im też nie podoba się, że Stojkov wodzi dwa kluby za nos. Żałuję, że muszę odejść. Żałuję tym bardziej, że mieliśmy chłopaka za darmo, bo jego kontrakt opłacał Inter. Górnik to jednak znacząca firma, nie pozwolimy szargać dobrego imienia klubu” – dodał Koźmiński.

źródło: TempoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]