Stojkov wyleciał z Górnika

Kariera Aco Stojkova w Górniku Zabrze trwała bardzo krótko. 21-letni napastnik z Macedonii trafił na Roosevelta jesienią. W barwach Górnika rozegrał sześć meczów, zdobył jednego gola. Po zimowej przerwie nie stawił się jednak w klubie. Cierpliwość działaczy dobiegła końca. 
- Nie będziemy tego dłużej tolerować - mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Stojkov może już do nas nie przyjeżdżać. Wiosną na pewno nie będzie grał w naszym klubie.

Dlaczego Stojkov nie stawił się w Zabrzu?

- Pewnie szuka gdzieś sobie nowego klubu - wyjaśnia Koźmiński. - Pałęta się gdzieś po niższych ligach za granicą. Jak nic nie znajdzie, będzie chciał do nas wrócić. Jest już jednak za późno. Szkoda, bo był to dobry napastnik. Chyba najlepszy z grona obcokrajowców grających u nas.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]