Powrót Zahorskiego

W czwartek po raz pierwszy po dłuższej przerwie na Roosevelta pojawił się Tomasz Zahorski. 25-letni napastnik zakończył już etap rehabilitacji w Olsztynie i teraz będzie pracował pod okiem zabrzańskich fizjoterapeutów oraz znanego lekarza Jerzego Wielkoszyńskiego. 

25 kwietnia 2009 roku Zahorski podczas meczu Młodej Ekstraklasy z Wisłą Kraków zerwał więzadła krzyżowe. 6 maja przeszedł we Freiburgu zabieg artroskopii prawego kolana i zaraz potem wyjechał w rodzinne strony, gdzie rozpoczął rehabilitację.

- Cieszę się, że w końcu dołączyłem do chłopaków - mówi "Zahor". - Moja rehabilitacja pod okiem naszych klubowych fizjoterapeutów na pewno nabierze tempa. Na razie trudno cokolwiek powiedzieć o moim powrocie do regularnych treningów z zespołem - dodał.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online