Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Gratulacje dla drużyny Zagłębia, awans jest zasłużony i bezdyskusyjny. Trudno jest po takim meczu mówić, bo nie chcę nikogo obrazić. Żeby reprezentować Górnika, trzeba reprezentować inny poziom niż dziś. Małym usprawiedliwieniem jest to, że wielu z tych piłkarzy nie grało dawno o punkty. Dla tego herbu powinno się jednak oddać wszystko co ma się najlepsze. Pracuję w tym klubie 2,5 miesiąca, często ze sobą rozmawiamy, ale te rozmowy nie mogą trwać wiecznie. Jestem rozczarowany i zawiedziony, bo nie widzę serca w grze i miłości do piłki.

Piotr Pierścionek (trener Zagłębia): - Pokazaliśmy wszystkim, że potrafimy grać w piłkę, a nie tylko kopać rywali. Przykre jest to, że umiemy wygrać z bardzo dobrym Górnikiem, który na pewno awansuje do ekstraklasy, a nie potrafimy wygrać z Lechią Zielona Góra czy Jarotą Jarocin. Nie może być takich dysproporcji pomiędzy podejściem do jednego meczu, a drugiego. Piłkarze muszą wiedzieć, że powinniśmy być zaangażowani bez względu na to czy na trybunach siedzi 200 osób, czy kilka tysięcy.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online